Pilnsabiedrība JKP aicina izmantot mobilo aplikāciju

Image
aplikācija

Juridiskām personām un privātmājās dzīvojošiem, kam atkritumu izvešanas dienā nepieciešams izstumt konteineru tuvāk ceļam, ir iespēja ērti sekot līdzi grafikam ar mobilās lietotnes palīdzību. Aplikācija ir lejuplādējama gan Android, gan iOs viedtālruņos.

Lai sāktu lietot mobilo aplikāciju, jāizvēlas opcija "Atjaunot paroli" un jāievada e-pasts, kuru norādījāt līgumā. Uz e-pastu atnāks saite, nospiežot uz kuras, varēsiet izveidot jaunu paroli. Pēc tam vajag atvērt aplikāciju, ievadīt līgumā norādīto e-pasta adresi un jaunizveidoto paroli. Pateicoties lietotnei, ir mazāk iespēju palaist garām izvešanu: iestatījumos var ērti izvēlēties laiku, kad vēlaties saņemt atgādinājumu.

Savukārt lielgabarīta atkritumu izvešanai līdzi sekot iespējams šeit: https://atkritumijkp.lv/lielgabarits. Daudzdzīvokļu mājām tā notiek divas reizes mēnesī, privātmājām - reizi mēnesī, iepriekš piesakoties pa tālruni 63026010. Vēlamies atgādināt, ka lielgabarīta atkritumi ir mēbeles, matrači, liela izmēra elektrotehnika. Putuplasts, izstrādājumi no cietas plastmasas – tie ir sadzīves atkritumi, savukārt lielas kartona kastes ir jāsaplacina un jāmet konteinerā dalītiem atkritumiem.