Jaunumi

Sveicam Valsts svētkos!

04.05.2023
foto3 Sirsnīgi sveicam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā. Saules mūžu Latvijai! Vienlaikus atgādinām, ka atritumu izvešana turpināsies arī svētku brīvdienās, bet Klientu daļa atsāks darbu pirmdien, 8. maijā.

Atkritumu izvešana turpināsies arī svētkos

27.04.2023
foto Jelgavā atkritumu izvešana turpināsies arī svētku dienās – 1. un 4. maijā. Savukārt klientu nodaļa Dobeles šosejā 34 svētkos būs slēgta apmeklētājiem.

Atkritumu laukums bez būvgužiem

26.04.2023
foto2 Turpinām iepazīstināt jelgavniekus ar pilsētas daudzdzīvokļu namu pieredzi, sakārtojot atkritumu konteineru laukumus. Šoreiz savos novērojumos ar pilnsabiedrību dalās Lāčplēša ielas 19. nama dzīvokļu īpašnieku biedrības valdes loceklis Ivars Minkevičs.

Jelgavā - vēl divi konteineri tekstila vākšanai

18.04.2023
foto4 Šonedēļ vēl divās pilsētas vietās uzstādīti specializētie konteineri tekstila izstrādājumu

Priecīgus svētkus!

09.04.2023
foto Vēlam siltus, gaišus, ģimeniskus un radošus svētkus! Lieldienu ieskaņā esam sagatavojuši dažus ieteikumus dabai draudzīgām svinībām:

Darba laiks svētku dienās

06.04.2023
foto Jelgavā atkritumu - gan sadzīves, gan dalīti vākto - izvešana arī Lieldienu brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku.

Ēnu dienā pilnsabiedrībā "JKP" izzina loģista profesiju

05.04.2023
foto “Bija prieks redzēt jaunu, motivētu skolēnu, kuram ir patiesa interese par izvēlēto profesiju. Mūsu uzdevums šodien bija parādīt, kāda ir loģista ikdiena – pildot vairākus darba uzdevumus, tas ir izdevies.

Atkritumu izvešana turpināsies arī svētkos

03.04.2023
foto 2 Lieldienu svētkos – no 7. līdz 10. aprīlim – atkritumu izvešana Jelgavas valstspilsētā turpināsies saskaņā ar grafiku, savukārt pilnsabiedrības “JKP” Klientu nodaļa būs slēgta.

Pasaules ūdens dienā aicina pārskatīt ieradumus

23.03.2023
foto Atbalstām videi draudzīgas aktivitātes un šodien, Pasaules ūdens dienā, atgādinām par šī nozīmīgā resursa nozīmi mūsu ikdienā. Lai ilgtermiņā saglabātu tīrus ūdeņus, aicinām saudzēt vidi un pārskatīt savus ieradumus. Ko tu vari darīt pasaules labā?

Ar slēgtu konteineru novietni: tīrāk un lētāk

15.03.2023
foto Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” izsludinājusi pieteikšanos pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmā - finansējums pieejams arī atkritumu konteineru novietnes izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai