Jaunumi

Aicinām sakopt apstādījumus īpašumos un tam piegulošajās teritorijās

23.09.2022
jkp auto Bojāti auto spoguļi un bākugunis, saskrāpēti auto stikli un durvis – ar šādām situācijām, veicot atkritumu izvešanu no privātmājām un daudzdzīvokļu namu iekšpagamiem, mēdz saskarties Pilnsabiedrības “JKP” transports.

Ozolskvērā notika pasākums par atkritumu apsaimniekošanu un šķirošanu (Foto un video)

18.08.2022
berns Trešdien, 17. augustā, Ozolskvērā notika pasākums par atkritumu apsaimniekošanu un šķirošanu, kuru rīkoja pilnsabiedrība JKP.

Pilnsabiedrība "JKP" aicina jelgavniekus uz pasākumu par atkritumu apsaimniekošanu un šķirošanu 

15.08.2022
dsaf Trešdien, 17. augustā, no plkst. 18 līdz 20, Ozolskvērā, pie Lielās ielas starp Pulkveža Oskara Kalpaka un Jāņa Asara ielām, notiks atkritumu izvešanas operatora pilnsabiedrības "JKP" pasākums par atkritumu apsaimniekošanu un šķirošanu. 

Mainīsies maksa par atkritumu izvešanu

30.06.2022
Pils Jelgavas valstspilsētas dome ceturtdien, 30. jūnijā, atbalstīja pilnsabiedrības "JKP" tarifa izmaiņas strauja degvielas cenas kāpuma un inflācijas dēļ. No 1. augusta klientiem izmaksas par atkritumu izvešanu pieaugs par 6%.

Lai neveidotos kaudzes, iesakām lielgabarīta atkritumus izmest dienu pirms ieplānotās izvešanas

27.06.2022
barona Lielgabarīta atkritumu izvešana daudzdzīvokļu mājām notiek ik pēc divām nedēļām. Lai laukumā neveidotos kaudzes, iesakām atbrīvošanos no lielizmēra atkritumiem ieplānot tuvāk izvešanas dienai.

Atkritumu izvešana notiks arī Jāņos; poligons "Brakšķi" strādās pēc svētku grafika

20.06.2022
mašina Jelgavā atkritumu - gan sadzīves, gan dalīto - izvešana arī Jāņu brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku: privātmājās dzīvojošajiem jelgavniekiem un juridiskajām personām jāatceras izstumt konteineru ārpus slēgtas teritorijas vai nodrošināt piekļuvi, lai atkritumvedēja ekipāža varētu konteineru iztu

Izvešanas dienā aicinām iedzīvotājus izstumt ārā arī pustukšu stikla taras konteineru

14.06.2022
Zili atkritumu konteineri Iedzīvotājiem būtu vēlams stingri pieturēties pie grafika, kādā no Jelgavas privātmāju apkaimēm regulāri notiek stikla konteineru izvešana.

Pirms novieto - padomā

08.06.2022
novieto Teju katru dienu atkritumvedēju šoferi sastopas ar situācijām, kad nav iespējams piekļūt konteineriem citu transportlīdzekļu dēļ.

Svētku dienas atkritumu izvešanu neietekmē

02.05.2022
safdgsdfg Jelgavā atkritumu izvešana arī svētku brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku: privātmājās dzīvojošajiem jelgavniekiem un juridiskajām personām jāatceras izstumt konteineru ārpus slēgtas teritorijas vai nodrošināt piekļuvi, lai atkritumvedēja ekipāža varētu konteineru iztukšot.

"Gribējām dzīvot sakārtotā vidē" – kā Sudrabu Edžus 11 iedzīvotāji uzbūvēja nojumi atkritumu konteineriem

02.05.2022
Piecstāvu māju Sudrabu Edžus ielā 11 pārvalda paši iedzīvotāji, nedeleģējot šo pienākumu kādam uzņēmumam – viņi izveidoja DzĪKS "Jelgavnieks". Tā priekšsēdētājs Jāzeps stāsta, ka agrāk māja lietoja kopīgu atkritumu laukumu vēl ar piecām citām daudzdzīvokļu mājām.