Jaunumi

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams parakstīt līgumu ar Smart-ID

13.10.2021
smart Šobrīd, tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams parakstīt līgumu ar Smart-ID. Notiek atjaunošanas darbi. Atvainojamies par sagādātajam neērtībām. 

Infografika par lielgabarīta atkritumiem

28.09.2021
пкфа Esam sagatavojuši infografiku par lielgabarīta atkritumiem, lai jelgavniekiem būtu vairāk zināšanu, ko drīkst un ko nedrīkst novietot tiem paredzētājā vietā. Dažreiz daudzdzīvokļu māju pagalmos var novērot, ka kopā ar lielgabarīta atkritumiem (mēbeles, matrači, liela izmēra tehnika, plaša patēriņ

Atbildes uz visbiežākajiem jautājumiem: Kāpēc dažas atkritumu konteineru novietnes pārvēršas par izgāztuvēm?

09.09.2021
ziedi Jelgavā ir vairākas atkritumu konteineru novietnes, kas sākušas līdzināties izgāztuvei. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji ir sašutuši, tomēr piemēslojums nemazinās. Kāpēc tā notiek? Pilnsabiedrība JKP ir sagatavojusi atbildes uz visbiežākajiem jautājumiem.

Infografika: kā pareizi šķirot

01.09.2021
kartons Iedzīvotāji bieži uzdod jautājumus par šķirošanu, kā to pareizi darīt. Pilnsabiedrība JKP sagatavoja infografikas, kurus var lejuplādēt šeit -   https://failiem.lv/u/en3fnu6e3 (latviski un krieviski).

Lai dalītie atkritumi tiktu izvesti bez papildu maksas, tiem jābūt pareizi sašķirotiem

11.08.2021
atkritumi Šķirotie atkritumi no daudzdzīvokļu māju laukumiem bez papildu samaksas tiek izvesti ik pēc divām nedēļām, stikla atkritumi - vismaz reizi ceturksnī. Tomēr tas ir ar nosacījumu, ka atkritumi ir sašķiroti pareizi.

Pilnsabiedrība JKP aicina izmantot mobilo aplikāciju

03.08.2021
aplikācija Juridiskām personām un privātmājās dzīvojošiem, kam atkritumu izvešanas dienā nepieciešams izstumt konteineru tuvāk ceļam, ir iespēja ērti sekot līdzi grafikam ar mobilās lietotnes palīdzību. Aplikācija ir lejuplādējama gan Android, gan iOs viedtālruņos.

Izmaiņas klientu apkalpošanas darba laikā

02.08.2021
laiks Sākot ar augustu, pilnsabiedrība JKP pirmdienās pieņems klientus no plkst. 8.00 līdz 19.00, savukārt no otrdienas līdz piektdienai - no plkst. 8 līdz 17. Brīvdienās klientu apkalpošanas daļa Dobeles šosejā 34 - slēgta.   

BITE klienti tagad var mums zvanīt bez maksas

30.07.2021
Zvani Klientu, kuri izmanto mobilo sakaru operatora BITE pakalpojumus, ērtībām pilnsabiedrība JKP nodrošina iespēju zvanīt uzņēmumam bez maksas. 

Aicinām ziņot policijai par "pakalpojuma zagļiem"

29.07.2021
GRAFIKA Cilvēki, kuri nedzīvo konkrētā daudzdzīvokļu mājā, bet izmet tai piederošā konteineru laukumā atkritumus, ir pakalpojuma zagļi! Ziņo par tādiem pašvaldības policijai vai mēģini novērst pārkāpumu pats (piedomājot par savu drošību, protams)!

Lielgabarīta atkritumu izvešana saskaņā ar iepirkuma prasībām bez papildu samaksas notiek divas reizes mēnesī

15.07.2021
Lielgabarīta atkritumu izvešana Lielgabarīta atkritumu izvešana saskaņā ar Jelgavas valstspilsētas iepirkuma prasībām bez papildu samaksas notiek divas reizes mēnesī daudzdzīvokļu mājām,  un reizi mēnesī - privātmājām.