Pagalmu slideno ceļu dēļ var nenotikt atkritumu izvešana

Image
slidens

Atkritumu konteineru piebraucamie ceļi dažu daudzdzīvokļu māju pagalmos tiek kopti tik slikti, ka atkritumu izvešana kļūst neiespējama. Pilnsabiedrība aicina iedzīvotājus parūpēties par ceļu stāvokli pagalmos. Saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likumu īpašniekam vai nomniekam, kura īpašuma teritorijā tiek radīti sadzīves atkritumi, ir pienākums nodrošināt vietu atkritumu konteineram un atkritumu apsaimniekotāja transportlīdzekļa piekļuvi sadzīves atkritumu savākšanas punktam. 

Atkritumu mašīnas vadītāji ir augstu kvalificēti speciālisti. Viņi lieliski apzinās, ka gadījumā, ja tāda milzīga mašīna kaut par pāris centimetriem paslīdēs uz ledus, pastāv reāls risks sabojāt kādu citu pagalmā novietotu automašīnu. Pagalmos, kuros piebraukšana pie konteinera rada draudus sabojāt svešu auto vai atkritumvedēju, atkritumu izvešana var nenotikt. 

Mēs aicinām auto īpašniekus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un nenovietot savu transporta līdzekli vietās, kur tas var traucēt citu transporta līdzekļu kustībai. Mēs saprotam, ka katrs vēlas novietot auto pēc iespējas tuvāk savai kāpņu telpai, un tomēr – atstājot savu mašīnu, palūkojieties apkārt un padomājiet, kā tam garām tiks ugunsdzēsēju transports vai tas pats atkritumu vedējs.