Klienti aicināti izvērtēt dalīti vākto atkritumu izvešanas biežumu

Image
foto

Pilnsabiedrība “JKP” aicina klientus izvērtēt dalīti vākto atkritumu izvešanas biežumu.

Kopš Latvijā sākusi darboties dzērienu iepakojumu depozīta sistēma, novērojam, ka daudzās mājsaimniecībās pakāpeniski mazinājies dalīti vākto atkritumu apjoms. 

Skārdenes, plastmasas (PET) un stikla pudeles tiek nodotas otrreizējai pārstrādei depozīta pieņemšanas punktos, kā rezultātā iedzīvotāju piemājas šķiroto atkritumu konteineri piepildās lēnāk. Vienlaikus tas ir iemesls, kādēļ arvien biežāk dalīti vākto atkritumu konteineri atkritumu savākšanas dienā netiek izstumti no privātajām teritorijām.

Aicinām klientus izvērtēt: ja laika gaitā rodas pārliecība, ka šķiroto atkritumu izvešana nepieciešama retāk, to iespējams mainīt. Šajā gadījumā aicinām sazināties ar pilnsabiedrības “JKP” klientu apkalpošanas centru pa e-pastu: info@aktriktumijkp.lv vai tālruni: 63026010, norādot pakalpojuma sniegšanas adresi, kā arī informāciju par šā brīža un vēlamo dalīti vākto atkritumu izvešanas biežumu. 

Atgādinām, ka iespējamais izvešanas biežums izlietotajam iepakojumam ir reizi divās nedēļās, reizi četrās nedēļās, reizi astoņās vai reizi divpadsmit nedēļās.

Savukārt stikla atkritumu savākšana notiek reizi trīs mēnešos. Šajā gadījumā izvešanas biežumu iespējams mainīt uz vēl retāku, vai, ja nepieciešams, otrādi – pieteikt papildu izvešanu.

Vienlaikus lūdzam sekot līdzi atkritumu izvešanas grafikam un attiecīgajos datumos novietot konteinerus pakalpojuma sniedzējam pieejamā vietā.