Izvešanas dienā aicinām iedzīvotājus izstumt ārā arī pustukšu stikla taras konteineru

Image
Zili atkritumu konteineri

Iedzīvotājiem būtu vēlams stingri pieturēties pie grafika, kādā no Jelgavas privātmāju apkaimēm regulāri notiek stikla konteineru izvešana. Pat tad, ja konteiners ir piepildīts vien līdz pusei vai pat pavisam nedaudz, nevajadzētu ignorēt atkritumu izvešanas datumu: iespējams, konteiners aizpildīsies jau pēc nedēļas, tara sāks birt pāri malām un ar to būs jāsadzīvo līdz nākamajai izvešanai vai jāpasūta atsevišķa izvešana.

Stikla izvešana privātmājās notiek reizi ceturksnī, tāpēc, ja tiek piedāvāta iespēja iztukšot konteineru, šo iespēju vajadzētu izmantot.

Ja visa jūsu sakrātā stikla tara brīvi neietilpst konteinerā ar aizvērtu vāku, to būtu nepieciešams pārlikt maisiņā vai kastē un novietot līdzās konteineram.

“Nekāda papildu samaksa par šo piemērota netiks. Mēs lūdzam to darīt tamdēļ, lai nodrošinātu, ka, pārberot konteinera saturu kravas mašīnā, burkas un pudeles neizbirtu uz ietves vai ceļa,” norāda pilnsabiedrība JKP un atgādina, ka konteinerā stiklam drīkst mest tikai pudeles un burkas. Tām jābūt tukšām, tīrām un sausām.