Jaunumi

Svētku dienas atkritumu izvešanu neietekmē

02.05.2022
safdgsdfg Jelgavā atkritumu izvešana arī svētku brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku: privātmājās dzīvojošajiem jelgavniekiem un juridiskajām personām jāatceras izstumt konteineru ārpus slēgtas teritorijas vai nodrošināt piekļuvi, lai atkritumvedēja ekipāža varētu konteineru iztukšot.

"Gribējām dzīvot sakārtotā vidē" – kā Sudrabu Edžus 11 iedzīvotāji uzbūvēja nojumi atkritumu konteineriem

02.05.2022
Piecstāvu māju Sudrabu Edžus ielā 11 pārvalda paši iedzīvotāji, nedeleģējot šo pienākumu kādam uzņēmumam – viņi izveidoja DzĪKS "Jelgavnieks". Tā priekšsēdētājs Jāzeps stāsta, ka agrāk māja lietoja kopīgu atkritumu laukumu vēl ar piecām citām daudzdzīvokļu mājām.

Vieta lielgabarīta atkritumiem Uzvaras iela, Jelgavā: gandrīz bez kļūdām

26.04.2022
Uzvaras ielā, Jelgavā - vietā, kur iedzīvotāji atstāj lielgabarīta atkritumus - gandrīz viss atbilst to definīcijai, bet tomēr ir kļūdas vai nu nezināšanas dēļ vai arī, darot to apzināti - izmests linolejs, no kura jāatbrīvojas kā no būvgružiem, putuplasts, kas ir sadzīves atkritumi, un tekstils,

Atkritumu izvešana arī Lieldienu brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku

15.04.2022
izvesana Jelgavā atkritumu izvešana arī Lieldienu brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku: privātmājās dzīvojošajiem jelgavniekiem un juridiskajām personām jāatceras izstumt konteineru ārpus slēgtas teritorijas vai nodrošināt piekļuvi, lai atkritumvedēja ekipāža varētu konteineru iztukšot.

Lielgabarīta atkritumu izvešana no Satiksmes–Ganību iekšpagalmiem: arī šeit neatbilstošie atkritumi ir aktuāla problēma

07.04.2022
Kopā ar lielgabarīta atkritumu izvešanas brigādi – Māri un Raivi – pilnsabiedrības “JKP” Sabiedrisko attiecību nodaļa pavadījusi jau vairākus reisus.

"Viens samēslo, bet samaksā visi"

31.03.2022
Māris Bullītis un viņa palīgs Raivis ceturtdien no rīta devās uz atkritumu konteineru laukumu, kuru lieto daudzdzīvokļu mājas Asteru ielā 8, 10 un Māras ielā 8.

Video: Kā Jelgavā izved lielgabarīta atkritumus

21.03.2022
Māris Bullītis un viņa palīgs Raivo katru dienu dodas uz Jelgavas daudzdzīvokļu māju pagalmiem un individuālo māju apkaimēm, kur savāc lielgabarīta atkritumus.

Autovadītājus aicina novietot auto tā, lai netraucētu atkritumu vedēju iebraukšanai

16.03.2022
autotrauce Mūsu atkritumvedēju vadītāju profesionalitāte nav apšaubāma: ar milzīgu tehniku tie iebrauc pagalmos un manevrē, lai piekļūtu pie konteineriem to iztukšošanai. 

Atkritumu konteineru laukumu apsekošana: šķirojot, jelgavnieki joprojām pieļauj kļūdas

07.03.2022
dzeltenais Pirmdien, 7. martā,  kārtējo reizi esam devušies apsekot atkritumu konteineru laukumus, lai uzzinātu, kā jelgavniekiem sokas ar atkritumu šķirošanu un kādas kļūdas tie pieļauj visbiežāk. Var redzēt, ka daļa kļūdās, bet daļa pat neaizdomājas, kādiem atkritumiem kura tvertne ir paredzēta.

Pieredze: kā piecstāvene Jelgavas centrā par 70% samazināja atkritumu izvešanas izmaksas

18.02.2022
Kr.Barona 19 iemītnieki agrāk izmantoja laukumu pie garāžām - kopā ar vēl četrām citām mājām, bet, ņemot vērā to, ka laukums bija labi zināms un tam bija ērti piekļūt, to aktīvi izmantoja svešinieki. Pēc jaunās sistēmas ieviešanas Kr.