Atkritumu izvešana turpināsies arī svētkos

Image
foto

Jelgavā atkritumu izvešana turpināsies arī svētku dienās – 1. un 4. maijā. Savukārt klientu nodaļa Dobeles šosejā 34 svētkos būs slēgta apmeklētājiem.

Atkritumu izvešana svētkos turpināsies ierastā režīmā, tāpēc iedzīvotāji aicināti sekot līdzi grafikam. Gadījumā, ja konteineri novietoti slēgtās privātajās teritorijās, izvešanas dienā ir būtiski nodrošināt tiem piekļuvi – izstumt konteinerus atkritumu savākšanas brigādei pieejamā vietā.

Būtiski uzsvērt, ka sekot grafikam, kā arī aktivizēt atgādinājumu par atkritumu izvešanu, iespējams pilnsabiedrības mobilajā lietotnē. To iespējams lejupielādēt gan Android, gan iOS ierīcēs.

Stacijas operators SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" norāda, ka darbu svētkos turpinās arī poligons “Brakšķi” Līvbērzes pagastā, Jelgavas novadā. Nodot dažāda veida atkritumus poligonā 1. un 4. maijā būs iespējams pēc brīvdienu darba laika: no pulksten 8 līdz 18.  Pārējās darba dienās, kas nav svētku dienas, poligona ierastais darba laiks ir no pulksten 8 līdz 20.

Vienlaikus jāņem vērā, ka Klientu nodaļa Dobeles šosejā 34 būs slēgta 1., 4., kā arī 5. maijā. Savukārt 3. maijā nodaļa strādās pēc saīsinātā darba laika – no pulksten 8 līdz 16, ar pusdienu pārtraukumu no pulksten 12 līdz 13.